ועד מנהל

הוועד המנהל של ג’וינט אלכא מנהל את שותפות אלכא – שותפות של הג’וינט וממשלת ישראל. הוועד המנהל מתווה את האסטרטגיה ומפקח על הביצוע בשותפות.

חברי/ות הוועדה

ד

ד"ר סיגל שלח

ד"ר סיגל שלח

ד

ד"ר סיגל שלח

מנכ"לית ג'וינט ישראל. בעלת תואר דוקטור מאוניברסיטת תל אביב בחוג ללימודי עבודה בתחום של הגירה ותעסוקה. בשנת 2001 הצטרפה לצוות המחקר של מינהל המחקר והכלכלה במשרד התמ"ת ושימשה שם כחוקרת בכירה בתחומים מגוונים של פעילות המשרד במהלך שש שנים. במהלך תקופה זו הייתה מעורבת בניהול, יישום ומעקב של תוכניות לשילוב אוכלוסיות בתעסוקה. ב-2007 הצטרפה סיגל לג'וינט-תבת, מיזם התעסוקה של ג'וינט ישראל וממשלת ישראל וניהלה את פיתוח תכניות התעסוקה בתחום החברה הערבית, עולים וקשרי מעסיקים. מ-2012 עד 2018 שימשה סיגל כמנכ"לית ג'וינט-תבת. ב-2018 מונתה למנכ"לית ג'וינט ישראל.
אורי גיל

אורי גיל

אורי גיל

אורי גיל

אורי גיל

מנכ"ל ג'וינט אלכא. אורי הצטרף לג'וינט ישראל בשנת 2013 ומילא תפקידים שונים בארגון. בשנתיים האחרונות כיהן כמשנה למנכ"ל וכראש תחום שיתופיות בין מגזריות. במסגרת תפקידו זה – יזם והוביל שותפויות מגוונות עם הממשל והחברה האזרחית לחיזוק יכולות עבודה משותפת, קידום רשתות סוכני שינוי, הובלת מהלכי חדשנות בשדה הציבורי, ועוד. לפני הצטרפותו לאלכא, שימש אורי כיועץ אסטרטגי בקבוצת BDO ועבד עם מגוון חברות בשוק הפרטי והציבורי. אורי מחזיק בתואר MBA מתכנית המצטיינים של אוניברסיטת בן גוריון, ובתואר בוגר בפילוסופיה מהאוניברסיטה העברית (שניהם בהצטיינות). שירת בחיל האוויר כטייס קרב ומשמש כמדריך טיסה במילואים.
ד

ד"ר שלומית אבני

ד"ר שלומית אבני

ד

ד"ר שלומית אבני

מנהלת את האגף לתכנון מדיניות במינהל תכנון אסטרטגי וכלכלי במטה משרד הבריאות. קודם לכן ניהלה במשך 5 שנים את תחום צמצום פערים במינהל תכנון אסטרטגי. בעלת תואר ראשון בעבודה סוציאלית, תואר שני במדיניות ציבורית (אוניברסיטת תל-אביב) ותואר שלישי מהמחלקה לפוליטיקה וממשל (אוניברסיטת בן-גוריון בנגב). בוגרת תכנית "ענבר" של ארגון מעוז (מחזור ה'). ניסיון קודם כולל עבודה במשך 15 שנים בניהול בתחומי הבריאות והחינוך הבלתי פורמלי בחברה האזרחית. בתוך כך- קידום מדיניות בתחום בריאות וצמצום אי שוויון בבריאות, הקמת קבוצות פעילות ופעילים, מחקר וניירות מדיניות, פעילות שתדלנות בכנסת ועבודה מול המדיה.
גילה נגר

גילה נגר

גילה נגר

גילה נגר

גילה נגר

משנה למנכ"ל משרד החינוך. לפני כן כיהנה כסמנכ"לית ומנהלת מינהל עובדי הוראה, מנהלת מחוז דרום בפועל, מפקחת המחוז ומפקחת כוללת , ניהלה עשר שנים את בית הספר היסודי "עמי אסף" בדימונה. בין היתר, הייתה חברה במועצה לשידורי כבלים ולוויין, בוועדה לבחינה מגדרית של תקציב המדינה ובוועדה בינמשרדית למיגור הגזענות נגד יוצאי אתיופיה. משמשת חברת וועד מנהל של ג'וינט אשלים, אלכא וברוקדייל. בעלת תואר B.A. בחינוך וספרות עברית מאוניברסיטת בן גוריון ותואר M.A. בהצטיינות בחינוך מאוניברסיטת בן גוריון. פירסמה שלושה ספרי ילדים.
פרופ' אבי וייס

פרופ' אבי וייס

פרופ' אבי וייס

פרופ' אבי וייס

פרופ' אבי וייס

פרופ' וייס הוא סמכות בכלכלה הישראלית ובמגוון הנושאים החברתיים העומדים בפני ישראל כיום. את הדוקטורט שלו קיבל מאוניברסיטת שיקגו בשנת 1987, כיום נשיא מרכז טאוב לחקר המדיניות החברתית בישראל, כמו גם פרופסור לכלכלה באוניברסיטת בר-אילן. תחומי המחקר של פרופסור וייס כוללים מיקרו-כלכלה שימושית וכלכלה התנהגותית וניסויית. שימש כיו"ר המחלקה לכלכלה באוניברסיטת בר-אילן ועורך כתב העת "הרבעון הכלכלי", כתב העת של האיגוד הכלכלי הישראלי. שימש כלכלן ראשי ומשנה לממונה ברשות ההגבלים העסקיים, חבר בוועדות ציבוריות אחרות כמו הוועדה למניעת היצף וועדת טרכטנברג. חבר בוועדת הפריון של משרד הכלכלה האמונה על חשיפת המכשולים להגברת הפריון בענפי המסחר והשירותים. מגזין דה מרקר כלל את פרופ' וייס בתפקידו כנשיא מרכז טאוב, ברשימת מאה האנשים שהכי ישפיעו על ישראלים בשנת 2020.
פרופ' מייקל הרטל

פרופ' מייקל הרטל

פרופ' מייקל הרטל

פרופ' מייקל הרטל

פרופ' מייקל הרטל

מנכ"ל מכון מאיירס-ג'וינט-ברוקדייל מאז שנת 2017. פרופ' הרטל הינו רופא מומחה לבריאות הציבור ורוב שנות עבודתו הוקדשו לעיסוק בפרקטיקה ובמדיניות של הבריאות בשירות הציבורי. את התואר ד"ר לרפואה קיבל בשנת 1995 מבית הספר לרפואה באוניברסיטת בן-גוריון בנגב, ואת תואר המוסמך בבריאות הציבור קיבל בשנת 2002 מבית הספר לבריאות הציבור ורפואה קהילתית של האוניברסיטה העברית והדסה ע"ש בראון. לפני שהגיע למכון ברוקדייל, שירת פרופ' הרטל כקצין רפואה בצה"ל במשך למעלה מעשרים שנה, וסיים את שירותו בדרגת סגן אלוף. לאחר השלמת מגוון תפקידים כאפידמיולוג, כקצין בריאות הציבור וכמנהל שירותי בריאות, הוא למד בשנת 2010 במכללה הבין-זרועית לפיקוד ולמטה. עם סיום מסכת הלימודים וההכשרה, הוא פיקד על מערך בריאות הציבור בצה"ל. לאחר מכן התמנה לראש ענף אקדמיה ומחקר בחיל הרפואה, שם היה אחראי על תוכניות המחקר ברפואה צבאית בארבעת מכוני המחקר של חיל הרפואה. פרופ' הרטל שירת כמפקד מסלול "צמרת" ללימודי רפואה במסגרת העתודה האקדמית בבית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית, ונשא גם באחריות לפיתוח האקדמי של כוח האדם הרפואי בשירות צבאי סדיר. נוסף על כך, פיתח ותמך במספר רב של שיתופי פעולה בין-לאומיים בתחומי המחקר והחינוך. פרופ' הרטל הוא פרופ' חבר באוניברסיטה העברית בירושלים שם הוא מלמד בריאות הציבור, שיטות מחקר וכישורי מנהיגות. הוא מחברם של למעלה מ-90 מאמרים בספרות המקצועית. חלק נכבד משנות עבודתו של פרופ' הרטל הוקדשו לעבודה במשרד הבריאות, הן בלשכת המנכ"ל והן במטה שירותי בריאות הציבור, שם נטל חלק בפיתוח מדיניות בריאות הציבור בישראל. הניסיון המחקרי שלו כולל מחקרים מבוססי-אוכלוסייה, מחקרים על הקשר בין מדדים חברתיים ובריאות, ומחקרים של הספקת שירותי בריאות לקהילה. בתפקידו הנוכחי כמנכ"ל מכון מאיירס-ג'וינט-ברוקדייל, המכון המוביל בישראל למחקר חברתי יישומי, פרופ' הרטל מנהל את תוכניות המחקר, ההערכה והייעוץ של המכון. הייעוד של מכון ברוקדייל הוא לתרום לחיזוקה של החברה בישראל דרך לימוד יסודי, מחקר קפדני וידע מעמיק, שמסייע להכוונת מדיניות, לעיצוב תוכניות ולטיוב שירותים חברתיים לאדם, למשפחה ולקהילה. המכון פועל לחיזוק החברה בישראל ולרווחת כל תושביה על פני מחזור החיים, החל מילדים ונוער בסיכון וכלה בזקנים, בכל תחומי החיים המרכזיים, כולל בריאות, תעסוקה ושירותי רווחה.
אדית בר

אדית בר

אדית בר

אדית בר

אדית בר

מנהלת מנהל הפיתוח ויו"ר הותמ"ל, משרד הפנים. עד לפני כשנתיים, במשך כחמש שנים כיהנה אדית כסמנכ"לית תקציבים והון אנושי במנהל התכנון והבנייה והובילה את תהליך בניתו של מנהל התכנון כיחידת סמך. בין תפקידיה בעבר כיהנה אדית כיועצת בכירה למנכ"ל משרד הפנים בתחום השלטון המקומי, וכן היתה מנהלת תכנית "חונכות עיסקית לעסקים קטנים ובינוניים״ במשרד הכלכלה. אדית הינה בוגרת המחזור הראשון של תכנית המצטיינים "עתידים למגזר הציבורי", ובוגרת תכנית המנהיגות "מעוז". אדית הייתה שותפה מובילה לבניית תכנית ״צוערים לשלטון המקומי״ ויזמה והובילה את תכנית ״צוערים לאסטרטגיה ותכנון אורבני״. אדית היא בעלת תואר ראשון במנהל עסקים ומדע המדינה, ותואר שני במנהל עסקים, שניהם מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים. בשירותה הצבאי היתה אדית מדריכת חי"ר. נשואה, אם לשלושה ילדים, ילידת אופקים, מתגוררת בירושלים.
ניר קידר

ניר קידר

ניר קידר

ניר קידר

ניר קידר

סמנכ"ל בכיר מינהל אסטרטגיה, תכנון כלכלי, מחקר ורגולציה במשרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים. בתפקידו הקודם היה ניר סמנכ"ל בכיר לתכנון אסטרטגי וכלכלי במשרד הבריאות ובעבר סגן ראש המינהל לתכנון אסטרטגי וכלכלי ומנהל תחום בכיר, כלכלת בריאות, במשרד הבריאות. במסגרת תפקידו היה אחראי על תכנון וביצוע מדיניות מאקרו כלכלית בתחום הבריאות, מ"מ תפקיד ראש המינהל, קביעת עלות סל שירותי הבריאות וחלוקתו בין קופות החולים (כ-38 מיליארד ש"ח בשנה), כתיבת ניירות עמדה, ייצוג המשרד והשתתפות בישיבות בועדות הכנסת. ניר מילא תפקידים נוספים במשרד הבריאות ביניהם מנהל תחום כלכלת בריאות ומרכז בכיר כלכלת בריאות, שניהם באגף לכלכל ה וביטוח בריאות. בין השנים 2004-2005 שימש ניר יועץ כלכלי בעמותת סינגור קהילתי. במקביל לאלו ניר מרצה והרצה לאורך השנים, כיום, במסגרת הלימודים לתואר ראשון במכללת הדסה, ובעבר, במכינה הקדם צבאית "הירושלמית" ובמרכז ההדרכה לעובדי מערכת הבריאות. לניר תואר שני במדיניות ציבורית, בתכנית המצטיינים מטעם האוניברסיטה העברית ותואר שני ב-Affairs Humanitarian and Sciences Social on Master משותף לאוניברסיטה העברית ואוניברסיטת Sapienza-Laברומא. לניר תואר ראשון בתוכנית המשולבת פכ"מ: פילוסופיה, כלכלה ומדעי המדינה, גם הוא מטעם האוניברסיטה העברית. (צילום התמונה: עודד קרני)
לירון הנץ

לירון הנץ

לירון הנץ

לירון הנץ

לירון הנץ

סמנכ"לית אסטרטגיה, מדיניות ותכנון במשרד לשוויון חברתי, דירקטורית במועצת רשות שדות התעופה, חברת הועד המנהל של שותפות ממשלה וארגון אלכ"א-ג'וינט, חברת הועד המנהל של המועצה הלאומית להתנדבות. עוסקת בפעילות ממשלתית ובין מגזרית ענפה בהיבטים כלכליים וחברתיים מגוונים, בעלת ניסיון רב בעבודת הממשלה, לרבות בהיבטי הטמעת חדשנות דיגיטלית ועסקית בשירותים ציבוריים, בצמצום פערים חברתיים, ובקידום מהלכי ליבה לקידום צמיחה כלכלית במשק. מובילה את הקמת הפורום הבין-מגזרי לקידום צמיחה מכלילה בישראל (Inclusive Growth), גיבשה את המתווה האסטרטגי לתכנית החומש הבאה לפיתוח כלכלי של מגזר המיעוטים, גיבשה ומקדמת את התכנית הלאומית לחיזוק החוסן הרגשי של אזרחים ותיקים בתקופת הקורונה, עסקה בהקמת רשות הצעירים הממשלתית וגיבוש תשתיותיה המקצועיות והאסטרטגיות, מובילה ומקדמת תהליכי שיתוף ציבור ומשילות משתפת בהיקפים משמעותיים, פועלת במישור הבין לאומי לקידום והידוק שיתופי פעולה אסטרטגיים ומובילה פרויקטים בין-משרדיים שונים. כמו כן, בכובעה כחברת מועצת רשות שדות התעופה מטעם הממשלה, פועלת להתמודדות אינטנסיבית עם המשבר ההיסטורי שפקד את הרשות בעקבות Covid19. ממייסדי המטה הלאומי "ישראל דיגיטלית" במשרד ראש הממשלה, ממובילי הרפורמה הרגולטורית בשוק הסלולר במשרד התקשורת, שותפה בתהליך הצטרפות ישראל לארגון הבינ"ל OECD במשרד הכלכלה, קצינה בחטיבת דובר צה"ל (סרן במיל') ושותפה פעילה בפורומים ממשלתיים וצוותי עבודה וחשיבה בין-מגזריים רבים. השכלה והכשרה: עורכת דין (האוניברסיטה העברית) בעלת תואר שני במנהל עסקים בהתמחות בשיווק (אוניברסיטת בר אילן), בוגרת חטיבה לתואר שני במדיניות ציבורית (האוניברסיטה העברית, צוערים לשירות המדינה) והכשרת דירקטורים (המי"ל)
עפר פלג

עפר פלג

עפר פלג

עפר פלג

עפר פלג

סגן בכיר לחשב הכללי - הממונה על חטיבת משרדים חברתיים. חטיבת משרדים חברתיים אחראית, בין היתר, על ביצוע התקציב של משרדי הממשלה החברתיים, משרד הבריאות, לרבות בתי החולים, המוסד לביטוח לאומי, משרד החינוך, משרד הקליטה, ומשרד הרווחה, לרבות זרוע העבודה. אחראי על היקף תקציבי כולל של כ-180 מיליארד שקל וכן אחראי על תחום התמיכות בממשלה. בתפקידיו הקודמים שימש: חשב בכיר משרד הפנים ורשות האוכלוסין וההגירה; דיפלומט - הציר הכלכלי ונציג משרד האוצר בשגרירות ישראל בסין; חבר דירקטוריון מטעם מדינת ישראל בבנק האסייתי לפיתוח תשתיות ה-AIIB בבייג'ינג, סין; חשב בכיר משרד התחבורה והבטיחות בדרכים; חשב בכיר רשות המים והביוב; חשב בכיר מכון וולקני - מינהל המחקר החקלאי במשרד החקלאות; מנהל תחום חוב מקומי - יחידת ניהול החוב הממשלתי - חטיבת המימון, אגף החשב הכללי, משרד האוצר; רכז הנפקות באגף שוק ההון, ביטוח וחיסכון, משרד האוצר; מנהל ענף הסדר הפנסיה באגף שוק ההון, ביטוח וחיסכון, משרד האוצר. בהשכלתו בעל תואר שני במנהל עסקים, התמחות במימון, האוניברסיטה העברית; בעל תואר ראשון בכלכלה, האוניברסיטה העברית.
עלי בינג

עלי בינג

עלי בינג

עלי בינג

עלי בינג

רכז רווחה וביטוח לאומי באגף התקציבים במשרד האוצר. מנהל צוות האחראי מטעם משרד האוצר על בניית התקציב וגיבושו של משרד הרווחה, הביטוח הלאומי, משרד הקליטה והמשרד לשיוויון חברתי. חבר בוועד המנהל של אשל, אשלים, ישראל מעבר למוגבלות וברוקדייל, חבר במועצת הביטוח הלאומי ובדירקטוריון בחברת נמלי ישראל. פועל על מנת לייעל את מערך הרווחה בישראל בכדי לסייע לאזרחים הזקוקים לכך בצורה פשוטה ובאופן המקנה כלים להשתלבות בחברה ובתעסוקה ככל הניתן.
אשר דולב

אשר דולב

אשר דולב

אשר דולב

אשר דולב

כראש מטה המיזם הלאומי ישראל דיגיטלית, המהווה זרוע אסטרטגית וביצועית של משרד הדיגיטל הלאומי, מוביל אשר דולב את תכנון אסטרטגית הדיגיטל והדאטה הלאומית והטמעתה במשרדי הממשלה ובגופים הציבוריים השונים, כגון מערכת הבריאות, מערכת החינוך, מערכת הרווחה, הרשויות המקומיות, המגזר הפיננסי ועוד. אשר מאמין שתפקידו של מטה ישראל דיגיטלית הינו לסייע לארגוני המגזר הציבורי להיות ממוקדים יותר בצרכיו של הלקוח, ולעשות שימוש בכלים שמעמידה לרשותנו המהפכה הדיגיטלית, על מנת לתת שירות איכותי ויעיל יותר לציבור בישראל. בתפקידו הקודם, כסגן ראש מטה ישראל דיגיטלית, היה אחראי על יישום המיזם הלאומי ישראל דיגיטלית במשרדי הכלכלה, הבריאות, האוצר והמשפטי, וכן ברשות המיסים וברגולטורים הפיננסיים. בנוסף, ניהל אשר את התקציב ואת תכניות העבודה של המטה. קודם לכן אשר שימש כרכז תחבורה ציבורית באגף התקציבים במשרד האוצר. אשר מחזיק בתואר ראשון בכלכלה ובמחשבת ישראל בהצטיינות מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים, וכן בוגר תכניות "המכינה הקדם צבאית על שם רבין", "עתידים – צוערים למגזר הציבורי" ו"עמיתי מעוז". אשר עובד בשיתוף פעולה עם אלכא מאז שנת 2015 במסגרת תכניות שונות, כגון תוכניות מובילים דיגיטליים לשלטון המרכזי והמקומי, המהוות את תכנית הדגל של ישראל דיגיטלית להכשרת הון אנושי בכיר בתחום הדיגיטל בממשלה ובשלטון המקומי. שותפים: ישראל דיגיטלית, רשות התקשוב ואלכא בתכנית הממשלתית, ישראל דיגיטלית, משרד הפנים ואלכא בתכנית המוניציפלית. כיום אשר הינו חבר בוועד המנהל של שותפות אלכא לקידום סוגיות רוחביות בממשלה, ויו"ר הועדה המקצועית של תחום הדיגיטציה במסגרת שותפות זו.
איתמר בן חור

איתמר בן חור

איתמר בן חור

איתמר בן חור

איתמר בן חור

רו"ח. כמ"מ סמנכ"ל כספים של ג'וינט ישראל, איתמר אחראי על תכנון, פיקוח ויישום התקציב של הארגון, ופעילותו הכספית. איתמר הגיע לג'וינט עם ניסיון במגזר העסקי והציבורי. ב-2012 איתמר החל עבודתו בג'וינט-ישראל כסמנכ"ל הכספים של אשלים, לאחר ששימש כחשב ביטוח אלמנטרי, בחברת מנורה מבטחים ביטוח בע"מ. לפני עבודתו במנורה מבטחים, איתמר היה אחראי על פיקוח הכספי וחשבונאי של גופים מוסדיים, כולל חברות ביטוח וקרנות פנסיה, ברשות שוק ההון במשרד האוצר. במסגרת תפקיד זה איתמר רכש הכרות מעמיקה עם המיגזר הציבורי, אשר משרתת את עבודתו בג'וינט-ישראל, שעיקר פעילותו מתבצעת בשותפות עם הממשלה. לאחר תואר ראשון מהאוניברסיטה העברית בירושלים ותואר שני במנהל עסקים במכללה למינהל בראשון לציון, איתמר סיים את התמחותו בראיית חשבון במשרד הירושלמי של קסלמן וקסלמן ((PWC. איתמר מתגורר בירושלים עם אשתו ושלושת ילדיו, ומשרת במילואים כרב סרן.
אורן כהן

אורן כהן

אורן כהן

אורן כהן

אורן כהן

סמנכ"ל ממשל וחברה במשרד ראש הממשלה אחראי על קידום רפורמות ממשליות לשיפור עבודת המטה הממשלתית, הגברת היעילות והאפקטיביות של פעולות הממשלה, שיפור התיאום והאמון בין גופי הממשלה, קידום מדיניות חברתית מתקדמת ושיתופי פעולה בין מגזריים להגברת החוסן החברתי, והפחתת הנטל הרגולטרי באמצעות הטמעת עקרונות רגולציה חכמה. בתפקידו הקודם כיהן כראש המטה של מנכ"ל משרד רה"מ, במסגרתו סייע וייעץ בגיבוש מדיניות ובהתנעת רפורמות בתחומי כלכלה, חברה וממשל, בשיתוף עם הפקידות הבכירה בכלל משרדי הממשלה. אורן בעל תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, תואר שני בתקשורת פוליטית מהאוניברסיטה העברית, ותואר ראשון במדע המדינה וחינוך מהאוניברסיטה הפתוחה. אורן הצטרף לשירות הציבורי בשנת 2011. תחילה למשרד להגנת הסביבה, ומאז 2013 במשרד ראש הממשלה. לפני כן, שירת אורן במשך 9 שנים כטייס מסוקים בחיל האוויר, בו שירת במגוון תפקידים בטייסות, במטה חיל האוויר ובאקדמיה לטיס.
איריס פלורנטין

איריס פלורנטין

איריס פלורנטין

איריס פלורנטין

איריס פלורנטין

סמנכ"לית בכירה ומנהלת אגף שירותים חברתיים ואישיים במשרד הרווחה והשירותיים החברתיים. במסגרת תפקיד זה אחראית איריס על פיתוח, יזום, אספקה ובקרת שירותים. בתפקידה הקודם שימשה איריס במשך כ-12 שנה כמנהלת השירות לטיפול בהתמכרויות במשרד הרווחה. בין השנים 1984-2002 שימשה איריס בתפקידים שונים, תחילה כעו"ס פסיכיאטרית בבי"ח באר יעקב, לאחר מכן כסגנית מנהל אגף הרווחה בעיריית רמלה, מפקחת ארצית ביחידה לטיפול בנפגעי סמים, וסגנית מנהלת השירות לטיפול בנפגעי סמים במשרד הרווחה. איריס הייתה שותפה בועדות משרדיות רבות בנושאי טיפול, שיקום, מלחמה בסמים ובאלכוהול, רפורמות בשירותי רווחה, רפורמות דיגיטליות ועוד. לאורך השנים הרצתה איריס בכנסים שונים בנושאי טיפול בהתמכרויות, כמו כן השתתפה איריס במשלחות ממלכתיות לחו"ל מטעם משרד הרווחה. לאיריס תואר שני בניהול ומדיניות ציבורית במסגרת תכנית בכירים של נציבות שרות המדינה מטעם האוניברסיטה העברית. תואר שני נוסף בעבודה סוציאלית מטעם אוניברסיטת תל אביב. לאיריס תואר ראשון בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת תל אביב במגמת בריאות הנפש. בנוסף להשכלתה האקדמית, לאיריס מומחיות בעבודה סוציאלית בתחום התקון, הכשרות בגישור, טיפול אסטרטגי, טיפול התנהגותי, טיפול משפחתי וזוגי, טיפול במקרי חרדה וטיפול בנפגעי סמים. איריס בוגרת התכנית לסגל הבכיר בשירות המדינה בבית הספר מנדל.
מור נויפלד

מור נויפלד

מור נויפלד

מור נויפלד

מור נויפלד

מנהלת משאבי אנוש, ג'וינט ישראל. בעלת ניסיון של כ-20 שנה בתחום משאבי אנוש ותפקידי ניהול. החלה את דרכה המקצועית במחלקת מדעי ההתנהגות בצה"ל דרך תפקידי ניהול והקמה של מערכי משאבי אנוש בתחום ההיי-טק – חברות ישראליות, בינלאומיות וחברות הזנק. בעלת אג'נדה חברתית אותה הביאה לידי ביטוי בתפקידיה השונים הן בתחום הגיוון התעסוקתי ובייחוד בחלקה בהקמת מרכז הפיתוח emc בבאר שבע. בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות מאוניברסיטת בן גוריון, לימוד תואר שני בפסיכולוגיה תעסוקתית (אוניברסיטת תל אביב) ותעודת מנחה קבוצות.
אופיר להב

אופיר להב

אופיר להב

אופיר להב

אופיר להב

מועמד משקיף. סגן מנהל אגף בכיר לתכנון מדיניות ותקצוב, משרד העלייה והקליטה מאז 2012. בין תפקידיו, אופיר אחראי על תקציב המשרד ועל העבודה עם אגף התקציבים במשרד האוצר, מתכנן את תוכנית העבודה שנתיות של המשרד, בשיתוף עם משרד ראש הממשלה, ומופקד על ועדות בין-משרדיות שונות כגון הדרך החדשה לקהילה האתיופית, תכנית עלייה מיוחדת ליהודי צרפת וועדת פנסיות הגירה. בנוסף, אופיר מייצג את המשרד במגוון פורומים, כולל המועצה הלאומית לכלכלה, הפורום לתכנון אסטרטגי ואחרים. אופיר משמש גם כדירקטור ברשות לפיתוח ירושלים, כדירקטור בוועדת ההיגוי של "אופק ישראלי" בסוכנות יהודית. לפני תפקידו הנוכחי היה אופיר מנהל תקציב במשרד לקליטת עלייה. בשנים 2007-2009 עבד בלונדון ככלכלן של רכישות ופיתוח עסקי שעסק במימון תיקי נדל"ן בלונדון וברלין. בשנת 2006 אופיר גויס למטה האיחוד האירופי של הוועדה הכלכלית והחברתית האירופית (EESC) בבריסל ועבד על שותפות אירו - ים תיכונית וניתוח כלכלי של תכנית החומש של הנציבות בנושא החברה האזרחית. בשנים 2004-05, כיהן אופיר כנציג גוף הסטודנטים בבית הספר לניהול רקנאטי, באיגוד הסטודנטים באוניברסיטת תל אביב, והיה חבר הנהלה ב- IWCO ארגון בינלאומי של 24 פקולטות כלכליות באירופה. אופיר בעל תואר שני בממשל תכנית למדיניות ציבורית מהמרכז הבינתחומי בהרצליה ותואר שני במדעי המדינה, תכנית דיפלומטיה (בהצטיינות) ותואר ראשון בכלכלה וניהול, שניהם מאוניברסיטת תל אביב.
נדב לחמן לזר

נדב לחמן לזר

נדב לחמן לזר

נדב לחמן לזר

נדב לחמן לזר

משקיף בוועד המנהל מטעם משרד השיכון והבינוי. כיום מנהל מחוז מרכז במשרד הבינוי והשיכון. בעבר שימש כמנהל אגף בכיר נכסים וחברות, כסגן מנהל מחוז מרכז וכיועץ בכיר למנכ"ל המשרד, עבד כעוזר למנכ"לית המכון למנהיגות וממשל (אלכא) בג'וינט ישראל, וכיהן כיו"ר ומנכ"ל אגודת הסטודנטים למדעי הטבע בגבעת רם, וכסגן יו"ר אגודת הסטודנטים של האוניברסיטה העברית. בעל תואר שני בתכנית המצטיינים למדיניות ציבורית באוניברסיטה העברית ותואר ראשון בפיסיקה ותכנית "אמירים רוח". משרת במילואים כקצין אג"מ בחטיבת שריון. חבר דירקטוריון בארגון "פרזנטנס" לקידום יזמות חברתית-קהילתית. גר בצור הדסה, נשוי למיכל ואב לשלוש בנות – נעם, טל ואיילת. (צילום התמונה: "לע"מ, חורחה נומינובסקי")
מוריה שליסל

מוריה שליסל

מוריה שליסל

מוריה שליסל

מוריה שליסל

רכזת חינוך, רווחה, עבודה ותמיכות במגזר השלישי באגף החשב הכללי שבמשרד האוצר. מנהלת צוות האחראי מטעם משרד האוצר על ביצוע התקציב במשרדים החברתיים, על הובלה וקידום פרויקטים למען החברה הישראלית ועל ההתקשרות עם הג'וינט. מהווה הרגולטור ומתווה מדיניות לעמותות, לחברה האזרחית ולמגזר השלישי בישראל ופועלת למען שיפור הרכש החברתי בישראל. מוריה כלכלנית ורואת חשבון. בעלת תואר ראשון בחשבונאות וכלכלה מאוניברסיטת תל אביב, תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר אילן.