הנהלה

ד"ר סיגל שלח

ד"ר סיגל שלח

מנכ"לית ג'וינט ישראל

בעלת תואר דוקטור מאוניברסיטת תל אביב בחוג ללימודי עבודה בתחום של הגירה ותעסוקה. בשנת 2001 הצטרפה לצוות המחקר של מינהל המחקר והכלכלה במשרד התמ"ת ושימשה שם כחוקרת בכירה בתחומים מגוונים של פעילות המשרד במהלך שש שנים. במהלך תקופה זו הייתה מעורבת בניהול, יישום ומעקב של תוכניות לשילוב אוכלוסיות בתעסוקה. ב-2007 הצטרפה סיגל לג'וינט-תבת, מיזם התעסוקה של ג'וינט ישראל וממשלת ישראל וניהלה את פיתוח תכניות התעסוקה בתחום החברה הערבית, עולים וקשרי מעסיקים. מ-2012 עד 2018 שימשה סיגל כמנכ"לית ג'וינט-תבת. ב-2018 מונתה למנכ"לית ג'וינט ישראל.

גב' עינב אהרוני-יונס

גב' עינב אהרוני-יונס

מנכ"לית ג'וינט-תבת

עינב אהרוני-יונס, מנכ"לית ג'וינט-תבת, מרכז הפיתוח המוביל בישראל לחדשנות חברתית בתעסוקה. עד קיץ 2018 כיהנה עינב כמנכ"לית חברת קודאק ישראל והייתה מנהלת החדשנות העולמית של החברה. (NYSE:Kodak) בנוסף הייתה חברת מועצת המנהלים של ICB ישראל סין ביוטק השקעות, אשר עוסקת בהשקעות בתחום הבריאות הדיגיטלית. (TASE:ICB) עינב בעלת ניסיון רב בעבודה בסביבה רב לאומית, עם רקורד של ניהול צוותים וארגונים בתקופת שינוי. היא שירתה ביחידת המודיעין הישראלית 8200 וכיום יושבת בוועד המנהל של עמותת הבוגרים של היחידה. עינב בעלת תארים במשפטים ובחשבונאות, היא גם מגשרת מוסמכת ובעלת תואר שני בפילוסופיה, מדע ותרבות דיגיטלית מאוניברסיטת תל אביב.

מר רני דודאי

מר רני דודאי

מנכ"ל ג'וינט-אלכא

רני הצטרף לג'וינט ישראל בשנת 2011 כראש תחום חברה אזרחית וכמנהל המרכז למנהיגות מתנדבת. בשנת 2014 נכנס לתפקידו כמנכ"ל ג'וינט-אלכא. במסגרת תפקידו הוביל שינוי משמעותי בתפיסת העבודה של אלכא ממרכז להכשרות לניהול ומנהיגות לשותפות עם ממשלת ישראל לקידום יעילות ומועילות של המערכות הציבוריות בישראל. הנו מוסמך במנהל עסקים עם התמחות בניהול אסטרטגי של משאבי אנוש מאוניברסיטת חיפה, מוסמך בעבודה סוציאלית התמחות קלינית מאוניברסיטת בר אילן ובוגר תואר ראשון לעבודה סוציאלית מאוניברסיטת תל-אביב. בוגר מספר תוכניות למנהיגות למנהלים בכירים במסגרת Harvard Business School. בעברו, מעל עשור שימש כמנכ"ל קבוצת גבים שעוסקת ביעוץ, הדרכה וליווי מנהלים בתחומים של גישור, בניית הסכמות וניהול מו"מ. אחד היזמים והמייסדים של עמותת קד"מ ילדים ונוער בישראל העוסקת בקידום תחום צדק המאחה וכיום חבר דירקטוריון במרכז האקדמי רופין.

מר יוסי היימן

מר יוסי היימן

מנכ"ל ג'וינט-אשל

תא"ל במיל' יוסי היימן בעל ניסיון ארוך שנים בפיקוד ובניהול במסגרת שורה של תפקידים בהם מפקד גדוד בגולני, מפקד בית הספר לקצינים (בה"ד 1), מפקד אוגדת הצנחנים 98, קצין חי"ר וצנחנים ראשי ובתפקידו האחרון בצה"ל כראש החטיבה האסטרטגית באגף התכנון. לג'וינט הצטרף היימן לאחר 3 שנים כמנכ"ל עיריית ירושלים. הוא בוגר המכללה לביטחון לאומי, בעל תואר ראשון מהנדס כלכלה וניהול מהטכניון ותואר שני במדעי המדינה מאוניברסיטת חיפה.

ד"ר אריאל לוי

ד"ר אריאל לוי

מנכ"ל ג'וינט-אשלים

אריאל, בעל רקע חברתי, ציבורי, אקדמי וניהולי עשירים. בין היתר, כיהן אריאל כסמנכ״ל בכיר ומנהל מינהל פדגוגי במשרד החינוך, שם היה שותף בהובלת רפורמות לאומיות במערכת החינוך דוגמת למידה משמעותית, עוז לתמורה, תקצוב דיפרנציאלי ועוד. עוד כיהן בעבר כמנהל תחום התפתחות ולמידה במכון ״אבני ראשה״, מנהל בית ספר תיכון שש-שנתי מקיף גילה בירושלים, ובשורת תפקידים חינוכיים וניהוליים בארגונים יהודיים שונים בהם גם בסוכנות היהודית. בתפקידו האחרון כיהן כאיש סגל אורח בבית ספר מנדל למנהיגות חינוכית במקביל לליווי ויישום מהלך חינוכי ביד הנדיב. לאריאל תואר ראשון בפילוסופיה וחינוך, תואר שני בפילוסופיה ודוקטורט בחינוך, שלושתם מהאוניברסיטה העברית.

גב' אפרת שטרן

גב' אפרת שטרן

מנהלת ג'וינט "ישראל מעבר למגבלות"

אפרת היא בעלת ניסיון רב בהובלת תהליכים ושותפויות בין-מגזריות לקידום מדיניות ושירותים ולפיתוח פתרונות אפקטיביים סביב אתגרים חברתיים בעולמות התוכן של הזקנה ואנשים עם מוגבלות. בארבע השנים האחרונות הייתה אפרת חלק מהנהלת האגף והובילה את החשיבה האסטרטגית ובתוכם נושאים כגון שירות מוכוון אדם והדיור העצמאי לאנשים עם מוגבלות. היא בעלת תואר ראשון בסוציולוגיה ומדעי המדינה מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני מתכנית שוורץ לניהול מלכ"רים של האוניברסיטה העברית. בתפקידה כמנהלת "ישראל מעבר למגבלות" היא פועלת לייצר השפעה מערכתית, לפתח מודלים ותכניות פיילוט ולקדם שיוויון הזדמנויות לחיים עצמאיים והשתתפות של אנשים עם מוגבלות בחברה.

גב' שירה לב-עמי

גב' שירה לב-עמי

מנהלת חדשנות דיגיטלית ודאטה

בעלת רקע בינתחומי, בהשכלתה תואר שני במדעי המדינה (מדיניות ציבורית), תואר שני במשפטים, ותואר שני במנהל עסקים (ניהול מערכות מידע והתנהגות ארגונית), כולם מאוניברסיטת תל-אביב במסגרת תכנית המצטיינים הבינתחומית.
שירה כיום מנהלת את עולם החדשנות הדיגיטלית בג׳וינט ישראל, ולפני כן ניהלה את מערך בריאות דיגיטלית ומחשוב במשרד הבריאות במשך 7 שנים, שם הובילה טרנספורמציה דיגיטלית במערכת הבריאות הישראלית.
שירה בעלת ניסיון בעולם העסקי – בייעוץ אסטרטגי בכיר בחברת שלדור, ובניהול עסקאות מורכבות בקבוצת פישמן, וכן במגזר השלישי – בתפקידי אסטרטגיה ותפעול בקרן יד הנדיב.

גב' מור נויפלד

גב' מור נויפלד

מנהלת משאבי אנוש

מור נויפלד, בעלת ניסיון של כ-20 שנה בתחום משאבי אנוש ותפקידי ניהול. החלה את דרכה המקצועית במחלקת מדעי ההתנהגות בצה"ל דרך תפקידי ניהול והקמה של מערכי משאבי אנוש בתחום ההיי-טק – חברות ישראליות, בינלאומיות וחברות הזנק. בעלת אג'נדה חברתית אותה הביאה לידי ביטוי בתפקידיה השונים הן בתחום הגיוון התעסוקתי ובייחוד בחלקה בהקמת מרכז הפיתוח emc בבאר שבע. בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות מאוניברסיטת בן גוריון, לימוד תואר שני בפסיכולוגיה תעסוקתית (אוניברסיטת תל אביב) ותעודת מנחה קבוצות.

גב' ריבה ניניו

גב' ריבה ניניו

ראש הסגל

תפקידה של ריבה מפוצל בין ניהול הפעילות הכוללת של ג'וינט ישראל לבין קידום של יוזמות אסטרטגיות. בתפקידה הקודם כמנהלת שותפויות התעסוקה של ג'וינט ישראל, הייתה מעורבת ריבה במאמצים להפחתת העוני בישראל באמצעות השתתפות בכוח העבודה. לפני תפקיד זה, ריבה הייתה מעורבת בייצוג הג'וינט בפני קהילות יהודיות בבריטניה, צרפת, גרמניה, אוסטרליה ודרום אפריקה.
ריבה עלתה לארץ ישראל ב-1979 מדרום אפריקה. לפני שהצטרפה לג'וינט, שימשה ריבה כשליחה לפדרציה היהודית של וושינגטון רבתי, שם הייתה אחראית על יישום תכנית השותפות 2000 של מישור בית שמש. בהמשך לכך, הייתה מנהלת שותפות 2000 בבית שמש, שם אימצה את מודל ה- Lay Leadership.

מר חיים פקטור

מר חיים פקטור

סמנכ"ל כספים

אחראי על תכנון, מעקב ויישום תקציב ג'וינט ישראל, יחד עם ניהול מחלקת הנהלת החשבונות הארגונית. למשך תקופה קצרה, שימש גם כממלא מקום מנכ"ל ג'וינט ישראל. חיים עלה לישראל מארגנטינה ב-1971, למד לתואר שני בכלכלה מהאוניברסיטה העברית, שימש בעברו כחוקר וסגן מנהל במכון מאיירס-ג'וינט-ברוקדייל. בנוסף, שימש כיועץ מקצועי למספר ועדות ציבוריות והליכי חקיקה פרלמנטריים בהם חוק ביטוח בריאות לאומי. כמו כן, ייעץ לועידת התביעות והארגון היהודי העולמי להשבת רכוש בתחומי דמוגרפיה והערכת צרכים של ניצולי שואה.

גב' גלית שגיא

גב' גלית שגיא

ראש אגף תיכנון ופיתוח

בתפקידה, גלית מרכזת את כל נושא תהליכי התכנון והחשיבה הארגוניים, בדגש על הסתכלות רוחב חוצת אגפים ואחראית על הקשר של ג'וינט-ישראל עם שותפים אסטרטגיים בארץ ובעולם. בתפקידה הקודם, ניהלה את ג'וינט-אלכא – האגף לפיתוח כוח אדם וקידום התנדבות ופילנתרופיה בג'וינט. במסגרת אלכא, פיתחה מגוון תכניות שנועדו להעשיר את השירות הציבורי והקהילתי כמו גם את המגזר השלישי והובילה תכניות הכשרה לסגל הציבורי הבכיר של רשויות המדינה. בעלת תואר שני בפסיכולוגיה ארגונית ומנהל עסקים, עבדה טרם הצטרפותה לג'וינט כמנחת קבוצות, יועצת ומרצה באוניברסיטה העברית לנושאי מדעי ההתנהגות והתנהגות ארגונית.