fbpx

הנהלה

ד"ר סיגל שלח

ד"ר סיגל שלח

מנכ"לית ג'וינט ישראל

בעלת תואר דוקטור מאוניברסיטת תל אביב בחוג ללימודי עבודה בתחום של הגירה ותעסוקה. בשנת 2001 הצטרפה לצוות המחקר של מינהל המחקר והכלכלה במשרד התמ"ת ושימשה שם כחוקרת בכירה בתחומים מגוונים של פעילות המשרד במהלך שש שנים. במהלך תקופה זו הייתה מעורבת בניהול, יישום ומעקב של תוכניות לשילוב אוכלוסיות בתעסוקה. ב-2007 הצטרפה סיגל לג'וינט-תבת, מיזם התעסוקה של ג'וינט ישראל וממשלת ישראל וניהלה את פיתוח תכניות התעסוקה בתחום החברה הערבית, עולים וקשרי מעסיקים. מ-2012 עד 2018 שימשה סיגל כמנכ"לית ג'וינט-תבת. ב-2018 מונתה למנכ"לית ג'וינט ישראל.

מר אורי גיל

מר אורי גיל

מנכ"ל ג'וינט-אלכא

אורי הצטרף לג'וינט בשנת 2013 ומילא תפקידים שונים בארגון. בשנתיים האחרונות כיהן כמשנה למנכ"ל ג'וינט-אלכא וכראש תחום שיתופיות בין מגזריות. במסגרת תפקידו זה – יזם והוביל שותפויות מגוונות עם הממשל והחברה האזרחית לחיזוק יכולות עבודה משותפת, קידום רשתות סוכני שינוי, הובלת מהלכי חדשנות בשדה הציבורי, ועוד.
באפריל 2021 מונה לתפקיד מנכ"ל ג'וינט-אלכא.
לפני הצטרפותו לג'וינט-אלכא, שימש אורי כיועץ אסטרטגי בקבוצת BDO ועבד עם מגוון חברות בשוק הפרטי והציבורי. אורי מחזיק בתואר MBA מתכנית המצטיינים של אוניברסיטת בן גוריון, ובתואר בוגר בפילוסופיה מהאוניברסיטה העברית (שניהם בהצטיינות). שירת בחיל האוויר כטייס קרב ומשמש כמדריך טיסה במילואים.

מר שלומי כהן

מר שלומי כהן

מנכ"ל ג'וינט-אשלים

שלומי החל את דרכו בג'וינט בשנת 2009 כמנהל תוכניות, ולאחר מכן קודם לתפקיד ראש תחום. במהלך שנותיו בג'וינט, היה שלומי אחראי לפיתוח ולהטמעה של תוכניות שונות במגוון תחומים ובהם, התחום המשפטי, החינוכי, תחום הרווחה, המגדר, והצבא. בין התוכניות המרכזיות ששלומי היה שותף לפיתוחן והטמעתן הן פרויקט בתי המשפט הקהילתיים, מערך הטיפול בחובות, תפיסת החוסן הכלכלי ומגוון תוכניות לנוער וצעירים. לאחרונה, במסגרת מלחמת חרבות הברזל, הוביל שלומי את תכלול מערך החירום של אשלים – מערך אשר סייע לעשרות אלפי ילדים, צעירים ומשפחות, שנפגעו במגוון של היבטי חיים. הוא הצטרף לג'וינט לאחר שנים של עשייה בשטח בתחומי החינוך והרווחה. הוא ניהל הוסטל במעון "מסילה" לנוער במצבי סיכון של משרד הרווחה, וכן התגורר מספר שנים בארצות הברית שם השלים את לימודי התואר השני בחינוך ועבד כמנהל בית ספר יהודי. שלומי נשוי, אב לשלושה בנים וגר במעלה החמישה.

מר רני דודאי

מר רני דודאי

מנכ"ל ג'וינט-תבת

רני הצטרף לג'וינט ישראל בשנת 2011 כראש תחום חברה אזרחית וכמנהל המרכז למנהיגות מתנדבת. בשנת 2014 נכנס לתפקידו כמנכ"ל ג'וינט-אלכא. במסגרת תפקידו הוביל שינוי משמעותי בתפיסת העבודה של אלכא ממרכז להכשרות לניהול ומנהיגות לשותפות עם ממשלת ישראל לקידום יעילות ומועילות של המערכות הציבוריות בישראל. הנו מוסמך במנהל עסקים עם התמחות בניהול אסטרטגי של משאבי אנוש מאוניברסיטת חיפה, מוסמך בעבודה סוציאלית התמחות קלינית מאוניברסיטת בר אילן ובוגר תואר ראשון לעבודה סוציאלית מאוניברסיטת תל-אביב. בוגר מספר תוכניות למנהיגות למנהלים בכירים במסגרת Harvard Business School. בעברו, מעל עשור שימש כמנכ"ל קבוצת גבים שעוסקת ביעוץ, הדרכה וליווי מנהלים בתחומים של גישור, בניית הסכמות וניהול מו"מ. אחד היזמים והמייסדים של עמותת קד"מ ילדים ונוער בישראל העוסקת בקידום תחום צדק המאחה וכיום חבר דירקטוריון במרכז האקדמי רופין. באפריל 2021 מונה לתפקיד מנכ"ל ג'וינט-תבת.

מר יוסי היימן

מר יוסי היימן

מנכ"ל ג'וינט-אשל

תא"ל במיל' יוסי היימן בעל ניסיון ארוך שנים בפיקוד ובניהול במסגרת שורה של תפקידים בהם מפקד גדוד בגולני, מפקד בית הספר לקצינים (בה"ד 1), מפקד אוגדת הצנחנים 98, קצין חי"ר וצנחנים ראשי ובתפקידו האחרון בצה"ל כראש החטיבה האסטרטגית באגף התכנון. לג'וינט הצטרף היימן לאחר 3 שנים כמנכ"ל עיריית ירושלים. הוא בוגר המכללה לביטחון לאומי, בעל תואר ראשון מהנדס כלכלה וניהול מהטכניון ותואר שני במדעי המדינה מאוניברסיטת חיפה.

גב' אפרת שטרן

גב' אפרת שטרן

מנהלת ג'וינט "ישראל מעבר למגבלות"

אפרת היא בעלת ניסיון רב בהובלת תהליכים ושותפויות בין-מגזריות לקידום מדיניות ושירותים ולפיתוח פתרונות אפקטיביים סביב אתגרים חברתיים בעולמות התוכן של הזקנה ואנשים עם מוגבלות. בארבע השנים האחרונות הייתה אפרת חלק מהנהלת האגף והובילה את החשיבה האסטרטגית ובתוכם נושאים כגון שירות מוכוון אדם והדיור העצמאי לאנשים עם מוגבלות. היא בעלת תואר ראשון בסוציולוגיה ומדעי המדינה מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני מתכנית שוורץ לניהול מלכ"רים של האוניברסיטה העברית. בתפקידה כמנהלת "ישראל מעבר למגבלות" היא פועלת לייצר השפעה מערכתית, לפתח מודלים ותכניות פיילוט ולקדם שיוויון הזדמנויות לחיים עצמאיים והשתתפות של אנשים עם מוגבלות בחברה.

רו"ח איתמר בן חור

רו"ח איתמר בן חור

סמנכ"ל כספים

כסמנכ"ל כספים של ג'וינט ישראל, איתמר אחראי על תכנון, פיקוח ויישום התקציב של הארגון, ופעילותו הכספית.
איתמר הגיע לג'וינט עם ניסיון במגזר העסקי והציבורי.
ב-2012 איתמר החל עבודתו בג'וינט-ישראל כסמנכ"ל הכספים של אשלים, לאחר ששימש כחשב ביטוח אלמנטרי, בחברת מנורה מבטחים ביטוח בע"מ.
לפני עבודתו במנורה מבטחים, איתמר היה אחראי על פיקוח הכספי וחשבונאי של גופים מוסדיים, כולל חברות ביטוח וקרנות פנסיה, ברשות שוק ההון במשרד האוצר. במסגרת תפקיד זה איתמר רכש הכרות מעמיקה עם המיגזר הציבורי, אשר משרתת את עבודתו בג'וינט-ישראל, שעיקר פעילותו מתבצעת בשותפות עם הממשלה.
לאיתמר תואר ראשון מהאוניברסיטה העברית בירושלים ותואר שני במנהל עסקים במכללה למינהל בראשון לציון, איתמר סיים את התמחותו בראיית חשבון במשרד הירושלמי של קסלמן וקסלמן (PWC).
איתמר גר בירושלים עם אשתו ושלושת ילדיו, ומשרת במילואים כרב סרן.

גב' רוני ספיר

גב' רוני ספיר

מנהלת חדשנות דיגיטלית דאטה ומדידה

רוני, מומחית בדיגיטל חברתי, עם ניסיון עשיר בניהול, ייעוץ ופיתוח במגזר העסקי והציבורי. הצטרפה לג'וינט ישראל בשנת 2021.
בשנתיים שקדמו לכך, יזמית ומנכל"ית משותפת בסטרטאפ בריאות דיגיטלית, ויועצת אסטרטגית בתחומי הדיגיטל החברתי בארץ ובחו"ל.
לפני כן הקימה והובילה את התוכנית הלאומית לבריאות דיגיטלית, והייתה אחראית לאסטרטגיה, ניהול המוצרים ורגולציה של בריאות דיגיטלית עבור משרד הבריאות. במגזר הפרטי עבדה כמנהלת בתחומי המוצר ומתודולוגיות ניהול - סמנכ"לית באורנטק, חברת ייעוץ ניהולי ולאחר מכן סמנכ"לית בחברת נטוויז, חברת פרויקטים בתחום הדיגיטל.
כיום חברה במועצה הלאומית לקידום נשים במדע וטכנולוגיה וחברת הועד המנהל ביזמ"ה, קהילה של התנועה ליהדות מתקדמת במודיעין
בעלת EMBA בהצטיינות מהאוניברסיטה העברית ו BA בפסיכולוגיה בהצטיינות מאוניברסיטת תל-אביב.

גב' מור נויפלד

גב' מור נויפלד

מנהלת משאבי אנוש

מור נויפלד, בעלת ניסיון של כ-20 שנה בתחום משאבי אנוש ותפקידי ניהול. החלה את דרכה המקצועית במחלקת מדעי ההתנהגות בצה"ל דרך תפקידי ניהול והקמה של מערכי משאבי אנוש בתחום ההיי-טק – חברות ישראליות, בינלאומיות וחברות הזנק. בעלת אג'נדה חברתית אותה הביאה לידי ביטוי בתפקידיה השונים הן בתחום הגיוון התעסוקתי ובייחוד בחלקה בהקמת מרכז הפיתוח emc בבאר שבע. בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות מאוניברסיטת בן גוריון, לימוד תואר שני בפסיכולוגיה תעסוקתית (אוניברסיטת תל אביב) ותעודת מנחה קבוצות.

גב' ריבה ניניו

גב' ריבה ניניו

ראש הסגל

תפקידה של ריבה מפוצל בין ניהול הפעילות הכוללת של ג'וינט ישראל לבין קידום של יוזמות אסטרטגיות. בתפקידה הקודם כמנהלת שותפויות התעסוקה של ג'וינט ישראל, הייתה מעורבת ריבה במאמצים להפחתת העוני בישראל באמצעות השתתפות בכוח העבודה. לפני תפקיד זה, ריבה הייתה מעורבת בייצוג הג'וינט בפני קהילות יהודיות בבריטניה, צרפת, גרמניה, אוסטרליה ודרום אפריקה.
ריבה עלתה לארץ ישראל ב-1979 מדרום אפריקה. לפני שהצטרפה לג'וינט, שימשה ריבה כשליחה לפדרציה היהודית של וושינגטון רבתי, שם הייתה אחראית על יישום תכנית השותפות 2000 של מישור בית שמש. בהמשך לכך, הייתה מנהלת שותפות 2000 בבית שמש, שם אימצה את מודל ה- Lay Leadership.

גב' דניאל בן הרוש

גב' דניאל בן הרוש

מנהלת תכנון ואסטרטגיה

כמנהלת האסטרטגיה דניאל מרכזת את נושא תהליכי התכנון והחשיבה הארגוניים, בדגש על הסתכלות רוחב חוצת אגפים, אחראית על הקשר של ג'וינט-ישראל עם שותפים אסטרטגיים בארץ ובעולם. בתפקידיה הקודמים עבדה בתפקידי ייעוץ ארגוני ואסטרטגי, מחקר, הערכה ומדידה במספר ארגונים ביניהם חברות היעוץ Deloitte ולוטם, אוניברסיטת חיפה ושירותי בריאות כללית. בשנים האחרונות עבדה כיועצת עצמאית עם מגוון ארגונים ביניהם משרד הפנים, בנק הפועלים ומעוז. לאורך שנים אלו היתה מעורבת בבניית תוכניות אסטרטגיות ומודלים להערכת ביצועים במגוון ארגונים עסקיים וציבוריים, ומאמינה בחשיבות של אסטרטגיות מבוססות נתונים ככלי ליצירת אימפקט. בעלת תואר שני בפסיכולוגיה ארגונית-חברתית מטעם אוניברסיטת בר אילן.

דילוג לתוכן