fbpx

שותפויות הן הדרך שלנו לשינוי משמעותי בחברה הישראלית

שותפויות אסטרטגיות הן הבסיס לפיתוח פתרונות חברתיים בני-קיימא של הג'וינט. לאורך השנים, השקענו למעלה מ-10 מיליארד ש"ח בפתרונות מבוססי מחקר ומדידה, המחזקים את החברה הישראלית. כל אחד מהשותפים שלנו - משרדי הממשלה, פילנתרופים, ארגוני חברה אזרחית ועסקים - תורם ערך ייחודי במאמץ המשותף ליצירת שינוי חברתי ברמה הלאומית. ההבנה העמוקה של צרכי החברה הישראלית, היכולת לגייס משאבים ולהפעיל תוכניות ביעילות, מאפשרות לג'וינט למנף שותפויות אלו באופן מיטבי - הן בשגרה והן בעתות חירום.

3 שנים לרפורמת ‘החינוך היוצר’

רפורמת "החינוך היוצר" מציינת שלוש שנים של פעילות בחינוך המקצועי בישראל, במטרה לפתח מיומנויות יצירתיות ולשפר את סיכויי ההשתלבות של התלמידים בשוק העבודה. למרות אתגרי המלחמה, 28 בתי הספר המשתתפים התאימו את פעילותם לתמיכה בקהילה ובכוחות הביטחון.

להמשך קריאה

לחזק ולתחזק את הבריאות הנפשית

המציאות הנוכחית מחייבת את הרחבת סל המענים לחיזוק החוסן הנפשי של תושבי מדינת ישראל • גיבוש מדיניות, פיתוח מדדי הערכה ושימוש נרחב בטכנולוגיות - יכולים לסייע בכך • מוזמנים לקרוא אודות הפעילות שלנו בתחום בכתבה שפורסמה לראשונה ב'גלובס'

להמשך קריאה
יום השואה 2024

יום הזיכרון לשואה ולגבורה – הטראומה השנייה של אלה ולב

לאחר אירועי שבעה באוקטובר בשכונת מישור הגפן באופקים, בהם נרצחו 52 איש, אלה ובעלה לב בן ה-100, ניצולי שואה, זכו לליווי ותמיכה במסגרת תוכנית 'תומך קהילתי', המסייעת לאזרחים ותיקים ובעלי מוגבלויות בזמן חירום.

להמשך קריאה

שימו לב: הארכנו את מועד ההגשה למועמדות לפרס זוסמן-ג’וינט 2023!

עקב הפניות הרבות, הארכנו את מועד ההגשה

להמשך קריאה

“נפשי” – הפלטפורמה הדיגיטלית למענים רגשיים ונפשיים מותאמים אישית

התקופה המורכבת שכולנו עוברים מחייבת גישה נוחה יותר, מגוונת יותר ומותאמת יותר למענים רגשיים ונפשיים, לכן יצרנו פלטפורמה דיגיטלית ייחודית - פורטל "נפשי"

להמשך קריאה
ניידות זכויות

אירוע סיום והוקרה לאנשי מערך ‘ניידות למיצוי זכויות’

בשבוע שעבר קיימנו אירוע סיום והוקרה לאנשי מערך הניידות, מערך שסייע בהנגשת ומימוש זכויות ומענקים במגוון תחומים לתושבי הדרום והצפון, שפונו מבתיהם למלונות ברחבי הארץ

להמשך קריאה
סיכום פעילויות בחירום

ששת החודשים הראשונים של מלחמת ‘חרבות ברזל’

סיכום פעילות החירום של ג'וינט בישראל

להמשך קריאה
צילום אריק סולטן 18.03.2024

שלומי כהן מונה לתפקיד מנכ”ל ג’וינט-אשלים

שלומי מגיע לתפקיד המנכ"ל לאחר מסלול מרשים בג'וינט משנת 2009, בו החל כמנהל תוכניות וקודם לתפקיד ראש תחום. במהלך שנותיו בארגון, היה שלומי אחראי לפיתוח והטמעה של תוכניות חלוציות ומוערכות בתחומי המשפט, החינוך, הרווחה, המגדר והצבא. בין היתר, היה שותף מרכזי בפרויקטים הייחודיים של בתי המשפט הקהילתיים, מערך הטיפול בחובות, תפיסת החוסן הכלכלי ותוכניות לנוער וצעירים.

להמשך קריאה
בין שגרה לחירום בגיל השלישי

מה בין שגרה לחירום?

סדרת סרטונים קצרים לגיל השלישי

להמשך קריאה
בובת חיבוקי

החיבוק שעוזר לילדים שחוו אירועים טראומטיים

בובת חיבוקי, העומדת במרכזו של מיזם אותו מובילים ארגון הג'וינט ומשרד החינוך-שפ"י, מצליחה לגרום לילדים עם מצוקות וחרדות להביע ולשתף רגשות, בעקבות האירועים האחרונים ובכלל.

להמשך קריאה
אנני סנדלר

נשיאה חדשה לג’וינט העולמי

אנחנו גאים לשתף שאנני סנדלר הפילנתרופית והמנהיגה היהודית נבחרה לעמוד בראש הארגון.

להמשך קריאה
שירות חדש למפונים עם מוגבלות- תכנית “בתים מותאמים"

שירות חדש למפונים עם מוגבלות- תכנית “בתים מותאמים”

תוכנית "בתים מותאמים", שפותחה על ידי ג'וינט- ישראל מעבר למגבלות, מסייעת לאנשים עם מוגבלות שעברו בעקבות המלחמה למקום מגורים חלופי להנגיש את סביבת המגורים הזמנית

להמשך קריאה

היתרונות שלנו

  • ניסיון מוכח ורב-שנים ביצירת שינוי חברתי ברמה הלאומית
  • יצירת שיתופי פעולה אסטרטגיים עם ממשלת ישראל, רשויות מקומיות, מגזר שלישי, מגזר עסקי ופילנתרופיה
  • יכולת פיתוח פתרונות חברתיים ברי-קיימא, מבוססי מחקר ומדידה
  • פעילות גלובלית נרחבת ב-70 מדינות יחד עם מאות שותפים מקומיים ובינלאומיים

שותפויות אסטרטגיות

ממשלת ישראל

ממשלת ישראל

מאז קום המדינה, הג׳וינט מקיים שותפות אסטרטגית עם ממשלת ישראל, למען צרכי החברה הישראלית. שיתוף פעולה זה מאפשר פיתוח פתרונות ברמה הלאומית לאתגרים החברתיים הבוערים ביותר ולחיזוק המערכות החברתיות בישראל.

שותפים עסקיים

שותפים עסקיים

למגזר העסקי בישראל תפקיד משמעותי ביצירת שינוי חברתי. שיתופי הפעולה של המגזר העסקי עם הג׳וינט, מאפשרים מינוף משמעותי הן של השקעת משאבים חכמה מוכוונת אימפקט והן של ליבת העסק, על מנת לייצר ערך חברתי.

שותפים פילנתרופיים

שותפים פילנתרופיים

השותפות בין הג׳וינט לבין שותפים פילנתרופיים, מאפשרת פיתוח פתרונות אפקטיביים והשקעת משאבים חכמה מוכוונת אימפקט, ליצירת שינוי חברתי ברמה הלאומית. זאת לצד רשתיות וחיבור של גורמים פילנתרופיים מישראל ומחוצה לה.

החברה האזרחית

החברה האזרחית

מודל הפעולה הייחודי של הג׳וינט משלב ארגוני חברה אזרחית כחלק מהפתרונות החברתיים. השותפות בין הג׳וינט לבין ארגוני החברה האזרחית, מביאה לידי ביטוי את הערך המוסף הייחודי והחיוני של ארגונים אלו במפת השירותים החברתיים כיום.

הרשויות המקומיות

הרשויות המקומיות

השותפות של הג׳וינט עם הרשויות וגורמים מקומיים נוספים, מאפשרת פיתוח פתרונות מותאמים לצרכי הקהילה המקומית, פתרונות אזוריים, וכן שילוב של הקהילה בתהליכי הפיתוח.

ארגונים בינלאומיים

ארגונים בינלאומיים

הג׳וינט הוא הארגון היהודי ההומניטארי הגדול בעולם, פועל ב-70 מדינות ברחבי הגלובוס. פעילות זו מייצרת ערך חברתי גלובלי רחב היקף, ויכולת לשתף פעולה עם ארגונים בינלאומיים העוסקים בשדה החברתי והכלכלי.

בואו נדבר!

טלי אמיר, מנהלת תחום פילנתרופיה ישראלית ותאגידים

דילוג לתוכן