ועדת היגוי

ועדת ההיגוי של ג’וינט אלכא מנהלת את שותפות אלכא – שותפות של הג’וינט וממשלת ישראל. ועדת ההיגוי מתווה את האסטרטגיה ומפקחת על הביצוע בשותפות.

חברי/ות הוועדה

ד

ד"ר סיגל שלח

ד"ר סיגל שלח

ד

ד"ר סיגל שלח

מנכ"לית ג'וינט ישראל. בעלת תואר דוקטור מאוניברסיטת תל אביב בחוג ללימודי עבודה בתחום של הגירה ותעסוקה. בשנת 2001 הצטרפה לצוות המחקר של מינהל המחקר והכלכלה במשרד התמ"ת ושימשה שם כחוקרת בכירה בתחומים מגוונים של פעילות המשרד במהלך שש שנים. במהלך תקופה זו הייתה מעורבת בניהול, יישום ומעקב של תוכניות לשילוב אוכלוסיות בתעסוקה. ב-2007 הצטרפה סיגל לג'וינט-תבת, מיזם התעסוקה של ג'וינט ישראל וממשלת ישראל וניהלה את פיתוח תכניות התעסוקה בתחום החברה הערבית, עולים וקשרי מעסיקים. מ-2012 עד 2018 שימשה סיגל כמנכ"לית ג'וינט-תבת. ב-2018 מונתה למנכ"לית ג'וינט ישראל.
אורי גיל

אורי גיל

אורי גיל

אורי גיל

אורי גיל

מנכ"ל ג'וינט אלכא. אורי הצטרף לג'וינט ישראל בשנת 2013 ומילא תפקידים שונים בארגון. בשנתיים האחרונות כיהן כמשנה למנכ"ל וכראש תחום שיתופיות בין מגזריות. במסגרת תפקידו זה – יזם והוביל שותפויות מגוונות עם הממשל והחברה האזרחית לחיזוק יכולות עבודה משותפת, קידום רשתות סוכני שינוי, הובלת מהלכי חדשנות בשדה הציבורי, ועוד. לפני הצטרפותו לאלכא, שימש אורי כיועץ אסטרטגי בקבוצת BDO ועבד עם מגוון חברות בשוק הפרטי והציבורי. אורי מחזיק בתואר MBA מתכנית המצטיינים של אוניברסיטת בן גוריון, ובתואר בוגר בפילוסופיה מהאוניברסיטה העברית (שניהם בהצטיינות). שירת בחיל האוויר כטייס קרב ומשמש כמדריך טיסה במילואים.
פרופ' אבי וייס

פרופ' אבי וייס

פרופ' אבי וייס

פרופ' אבי וייס

פרופ' אבי וייס

פרופ' וייס הוא סמכות בכלכלה הישראלית ובמגוון הנושאים החברתיים העומדים בפני ישראל כיום. את הדוקטורט שלו קיבל מאוניברסיטת שיקגו בשנת 1987, כיום נשיא מרכז טאוב לחקר המדיניות החברתית בישראל, כמו גם פרופסור לכלכלה באוניברסיטת בר-אילן. תחומי המחקר של פרופסור וייס כוללים מיקרו-כלכלה שימושית וכלכלה התנהגותית וניסויית. שימש כיו"ר המחלקה לכלכלה באוניברסיטת בר-אילן ועורך כתב העת "הרבעון הכלכלי", כתב העת של האיגוד הכלכלי הישראלי. שימש כלכלן ראשי ומשנה לממונה ברשות ההגבלים העסקיים, חבר בוועדות ציבוריות אחרות כמו הוועדה למניעת היצף וועדת טרכטנברג. חבר בוועדת הפריון של משרד הכלכלה האמונה על חשיפת המכשולים להגברת הפריון בענפי המסחר והשירותים. מגזין דה מרקר כלל את פרופ' וייס בתפקידו כנשיא מרכז טאוב, ברשימת מאה האנשים שהכי ישפיעו על ישראלים בשנת 2020.
פרופ' מייקל הרטל

פרופ' מייקל הרטל

פרופ' מייקל הרטל

פרופ' מייקל הרטל

פרופ' מייקל הרטל

מנכ"ל מכון מאיירס-ג'וינט-ברוקדייל מאז שנת 2017. פרופ' הרטל הינו רופא מומחה לבריאות הציבור ורוב שנות עבודתו הוקדשו לעיסוק בפרקטיקה ובמדיניות של הבריאות בשירות הציבורי. את התואר ד"ר לרפואה קיבל בשנת 1995 מבית הספר לרפואה באוניברסיטת בן-גוריון בנגב, ואת תואר המוסמך בבריאות הציבור קיבל בשנת 2002 מבית הספר לבריאות הציבור ורפואה קהילתית של האוניברסיטה העברית והדסה ע"ש בראון. לפני שהגיע למכון ברוקדייל, שירת פרופ' הרטל כקצין רפואה בצה"ל במשך למעלה מעשרים שנה, וסיים את שירותו בדרגת סגן אלוף. לאחר השלמת מגוון תפקידים כאפידמיולוג, כקצין בריאות הציבור וכמנהל שירותי בריאות, הוא למד בשנת 2010 במכללה הבין-זרועית לפיקוד ולמטה. עם סיום מסכת הלימודים וההכשרה, הוא פיקד על מערך בריאות הציבור בצה"ל. לאחר מכן התמנה לראש ענף אקדמיה ומחקר בחיל הרפואה, שם היה אחראי על תוכניות המחקר ברפואה צבאית בארבעת מכוני המחקר של חיל הרפואה. פרופ' הרטל שירת כמפקד מסלול "צמרת" ללימודי רפואה במסגרת העתודה האקדמית בבית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית, ונשא גם באחריות לפיתוח האקדמי של כוח האדם הרפואי בשירות צבאי סדיר. נוסף על כך, פיתח ותמך במספר רב של שיתופי פעולה בין-לאומיים בתחומי המחקר והחינוך. פרופ' הרטל הוא פרופ' חבר באוניברסיטה העברית בירושלים שם הוא מלמד בריאות הציבור, שיטות מחקר וכישורי מנהיגות. הוא מחברם של למעלה מ-90 מאמרים בספרות המקצועית. חלק נכבד משנות עבודתו של פרופ' הרטל הוקדשו לעבודה במשרד הבריאות, הן בלשכת המנכ"ל והן במטה שירותי בריאות הציבור, שם נטל חלק בפיתוח מדיניות בריאות הציבור בישראל. הניסיון המחקרי שלו כולל מחקרים מבוססי-אוכלוסייה, מחקרים על הקשר בין מדדים חברתיים ובריאות, ומחקרים של הספקת שירותי בריאות לקהילה. בתפקידו הנוכחי כמנכ"ל מכון מאיירס-ג'וינט-ברוקדייל, המכון המוביל בישראל למחקר חברתי יישומי, פרופ' הרטל מנהל את תוכניות המחקר, ההערכה והייעוץ של המכון. הייעוד של מכון ברוקדייל הוא לתרום לחיזוקה של החברה בישראל דרך לימוד יסודי, מחקר קפדני וידע מעמיק, שמסייע להכוונת מדיניות, לעיצוב תוכניות ולטיוב שירותים חברתיים לאדם, למשפחה ולקהילה. המכון פועל לחיזוק החברה בישראל ולרווחת כל תושביה על פני מחזור החיים, החל מילדים ונוער בסיכון וכלה בזקנים, בכל תחומי החיים המרכזיים, כולל בריאות, תעסוקה ושירותי רווחה.
ניר קידר

ניר קידר

ניר קידר

ניר קידר

ניר קידר

סמנכ"ל בכיר מינהל אסטרטגיה, תכנון כלכלי, מחקר ורגולציה במשרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים. בתפקידו הקודם היה ניר סמנכ"ל בכיר לתכנון אסטרטגי וכלכלי במשרד הבריאות ובעבר סגן ראש המינהל לתכנון אסטרטגי וכלכלי ומנהל תחום בכיר, כלכלת בריאות, במשרד הבריאות. במסגרת תפקידו היה אחראי על תכנון וביצוע מדיניות מאקרו כלכלית בתחום הבריאות, מ"מ תפקיד ראש המינהל, קביעת עלות סל שירותי הבריאות וחלוקתו בין קופות החולים (כ-38 מיליארד ש"ח בשנה), כתיבת ניירות עמדה, ייצוג המשרד והשתתפות בישיבות בועדות הכנסת. ניר מילא תפקידים נוספים במשרד הבריאות ביניהם מנהל תחום כלכלת בריאות ומרכז בכיר כלכלת בריאות, שניהם באגף לכלכל ה וביטוח בריאות. בין השנים 2004-2005 שימש ניר יועץ כלכלי בעמותת סינגור קהילתי. במקביל לאלו ניר מרצה והרצה לאורך השנים, כיום, במסגרת הלימודים לתואר ראשון במכללת הדסה, ובעבר, במכינה הקדם צבאית "הירושלמית" ובמרכז ההדרכה לעובדי מערכת הבריאות. לניר תואר שני במדיניות ציבורית, בתכנית המצטיינים מטעם האוניברסיטה העברית ותואר שני ב-Affairs Humanitarian and Sciences Social on Master משותף לאוניברסיטה העברית ואוניברסיטת Sapienza-Laברומא. לניר תואר ראשון בתוכנית המשולבת פכ"מ: פילוסופיה, כלכלה ומדעי המדינה, גם הוא מטעם האוניברסיטה העברית. (צילום התמונה: עודד קרני)
עפר פלג

עפר פלג

עפר פלג

עפר פלג

עפר פלג

סגן בכיר לחשב הכללי - הממונה על חטיבת משרדים חברתיים. חטיבת משרדים חברתיים אחראית, בין היתר, על ביצוע התקציב של משרדי הממשלה החברתיים, משרד הבריאות, לרבות בתי החולים, המוסד לביטוח לאומי, משרד החינוך, משרד הקליטה, ומשרד הרווחה, לרבות זרוע העבודה. אחראי על היקף תקציבי כולל של כ-180 מיליארד שקל וכן אחראי על תחום התמיכות בממשלה. בתפקידיו הקודמים שימש: חשב בכיר משרד הפנים ורשות האוכלוסין וההגירה; דיפלומט - הציר הכלכלי ונציג משרד האוצר בשגרירות ישראל בסין; חבר דירקטוריון מטעם מדינת ישראל בבנק האסייתי לפיתוח תשתיות ה-AIIB בבייג'ינג, סין; חשב בכיר משרד התחבורה והבטיחות בדרכים; חשב בכיר רשות המים והביוב; חשב בכיר מכון וולקני - מינהל המחקר החקלאי במשרד החקלאות; מנהל תחום חוב מקומי - יחידת ניהול החוב הממשלתי - חטיבת המימון, אגף החשב הכללי, משרד האוצר; רכז הנפקות באגף שוק ההון, ביטוח וחיסכון, משרד האוצר; מנהל ענף הסדר הפנסיה באגף שוק ההון, ביטוח וחיסכון, משרד האוצר. בהשכלתו בעל תואר שני במנהל עסקים, התמחות במימון, האוניברסיטה העברית; בעל תואר ראשון בכלכלה, האוניברסיטה העברית.
עלי בינג

עלי בינג

עלי בינג

עלי בינג

עלי בינג

רכז רווחה וביטוח לאומי באגף התקציבים במשרד האוצר. מנהל צוות האחראי מטעם משרד האוצר על בניית התקציב וגיבושו של משרד הרווחה, הביטוח הלאומי, משרד הקליטה והמשרד לשיוויון חברתי. חבר בוועד המנהל של אשל, אשלים, ישראל מעבר למוגבלות וברוקדייל, חבר במועצת הביטוח הלאומי ובדירקטוריון בחברת נמלי ישראל. פועל על מנת לייעל את מערך הרווחה בישראל בכדי לסייע לאזרחים הזקוקים לכך בצורה פשוטה ובאופן המקנה כלים להשתלבות בחברה ובתעסוקה ככל הניתן.
אשר דולב

אשר דולב

אשר דולב

אשר דולב

אשר דולב

כראש מטה המיזם הלאומי ישראל דיגיטלית, המהווה זרוע אסטרטגית וביצועית של משרד הדיגיטל הלאומי, מוביל אשר דולב את תכנון אסטרטגית הדיגיטל והדאטה הלאומית והטמעתה במשרדי הממשלה ובגופים הציבוריים השונים, כגון מערכת הבריאות, מערכת החינוך, מערכת הרווחה, הרשויות המקומיות, המגזר הפיננסי ועוד. אשר מאמין שתפקידו של מטה ישראל דיגיטלית הינו לסייע לארגוני המגזר הציבורי להיות ממוקדים יותר בצרכיו של הלקוח, ולעשות שימוש בכלים שמעמידה לרשותנו המהפכה הדיגיטלית, על מנת לתת שירות איכותי ויעיל יותר לציבור בישראל. בתפקידו הקודם, כסגן ראש מטה ישראל דיגיטלית, היה אחראי על יישום המיזם הלאומי ישראל דיגיטלית במשרדי הכלכלה, הבריאות, האוצר והמשפטי, וכן ברשות המיסים וברגולטורים הפיננסיים. בנוסף, ניהל אשר את התקציב ואת תכניות העבודה של המטה. קודם לכן אשר שימש כרכז תחבורה ציבורית באגף התקציבים במשרד האוצר. אשר מחזיק בתואר ראשון בכלכלה ובמחשבת ישראל בהצטיינות מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים, וכן בוגר תכניות "המכינה הקדם צבאית על שם רבין", "עתידים – צוערים למגזר הציבורי" ו"עמיתי מעוז". אשר עובד בשיתוף פעולה עם אלכא מאז שנת 2015 במסגרת תכניות שונות, כגון תוכניות מובילים דיגיטליים לשלטון המרכזי והמקומי, המהוות את תכנית הדגל של ישראל דיגיטלית להכשרת הון אנושי בכיר בתחום הדיגיטל בממשלה ובשלטון המקומי. שותפים: ישראל דיגיטלית, רשות התקשוב ואלכא בתכנית הממשלתית, ישראל דיגיטלית, משרד הפנים ואלכא בתכנית המוניציפלית. כיום אשר הינו חבר בוועד המנהל של שותפות אלכא לקידום סוגיות רוחביות בממשלה, ויו"ר הועדה המקצועית של תחום הדיגיטציה במסגרת שותפות זו.
איתמר בן חור

איתמר בן חור

איתמר בן חור

איתמר בן חור

איתמר בן חור

רו"ח. כמ"מ סמנכ"ל כספים של ג'וינט ישראל, איתמר אחראי על תכנון, פיקוח ויישום התקציב של הארגון, ופעילותו הכספית. איתמר הגיע לג'וינט עם ניסיון במגזר העסקי והציבורי. ב-2012 איתמר החל עבודתו בג'וינט-ישראל כסמנכ"ל הכספים של אשלים, לאחר ששימש כחשב ביטוח אלמנטרי, בחברת מנורה מבטחים ביטוח בע"מ. לפני עבודתו במנורה מבטחים, איתמר היה אחראי על פיקוח הכספי וחשבונאי של גופים מוסדיים, כולל חברות ביטוח וקרנות פנסיה, ברשות שוק ההון במשרד האוצר. במסגרת תפקיד זה איתמר רכש הכרות מעמיקה עם המיגזר הציבורי, אשר משרתת את עבודתו בג'וינט-ישראל, שעיקר פעילותו מתבצעת בשותפות עם הממשלה. לאחר תואר ראשון מהאוניברסיטה העברית בירושלים ותואר שני במנהל עסקים במכללה למינהל בראשון לציון, איתמר סיים את התמחותו בראיית חשבון במשרד הירושלמי של קסלמן וקסלמן ((PWC. איתמר מתגורר בירושלים עם אשתו ושלושת ילדיו, ומשרת במילואים כרב סרן.
איריס פלורנטין

איריס פלורנטין

איריס פלורנטין

איריס פלורנטין

איריס פלורנטין

סמנכ"לית בכירה ומנהלת אגף שירותים חברתיים ואישיים במשרד הרווחה והשירותיים החברתיים. במסגרת תפקיד זה אחראית איריס על פיתוח, יזום, אספקה ובקרת שירותים. בתפקידה הקודם שימשה איריס במשך כ-12 שנה כמנהלת השירות לטיפול בהתמכרויות במשרד הרווחה. בין השנים 1984-2002 שימשה איריס בתפקידים שונים, תחילה כעו"ס פסיכיאטרית בבי"ח באר יעקב, לאחר מכן כסגנית מנהל אגף הרווחה בעיריית רמלה, מפקחת ארצית ביחידה לטיפול בנפגעי סמים, וסגנית מנהלת השירות לטיפול בנפגעי סמים במשרד הרווחה. איריס הייתה שותפה בועדות משרדיות רבות בנושאי טיפול, שיקום, מלחמה בסמים ובאלכוהול, רפורמות בשירותי רווחה, רפורמות דיגיטליות ועוד. לאורך השנים הרצתה איריס בכנסים שונים בנושאי טיפול בהתמכרויות, כמו כן השתתפה איריס במשלחות ממלכתיות לחו"ל מטעם משרד הרווחה. לאיריס תואר שני בניהול ומדיניות ציבורית במסגרת תכנית בכירים של נציבות שרות המדינה מטעם האוניברסיטה העברית. תואר שני נוסף בעבודה סוציאלית מטעם אוניברסיטת תל אביב. לאיריס תואר ראשון בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת תל אביב במגמת בריאות הנפש. בנוסף להשכלתה האקדמית, לאיריס מומחיות בעבודה סוציאלית בתחום התקון, הכשרות בגישור, טיפול אסטרטגי, טיפול התנהגותי, טיפול משפחתי וזוגי, טיפול במקרי חרדה וטיפול בנפגעי סמים. איריס בוגרת התכנית לסגל הבכיר בשירות המדינה בבית הספר מנדל.
מור נויפלד

מור נויפלד

מור נויפלד

מור נויפלד

מור נויפלד

מנהלת משאבי אנוש, ג'וינט ישראל. בעלת ניסיון של כ-20 שנה בתחום משאבי אנוש ותפקידי ניהול. החלה את דרכה המקצועית במחלקת מדעי ההתנהגות בצה"ל דרך תפקידי ניהול והקמה של מערכי משאבי אנוש בתחום ההיי-טק – חברות ישראליות, בינלאומיות וחברות הזנק. בעלת אג'נדה חברתית אותה הביאה לידי ביטוי בתפקידיה השונים הן בתחום הגיוון התעסוקתי ובייחוד בחלקה בהקמת מרכז הפיתוח emc בבאר שבע. בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות מאוניברסיטת בן גוריון, לימוד תואר שני בפסיכולוגיה תעסוקתית (אוניברסיטת תל אביב) ותעודת מנחה קבוצות.
נדב לחמן לזר

נדב לחמן לזר

נדב לחמן לזר

נדב לחמן לזר

נדב לחמן לזר

משקיף בוועד המנהל מטעם משרד השיכון והבינוי. כיום מנהל מחוז מרכז במשרד הבינוי והשיכון. בעבר שימש כמנהל אגף בכיר נכסים וחברות, כסגן מנהל מחוז מרכז וכיועץ בכיר למנכ"ל המשרד, עבד כעוזר למנכ"לית המכון למנהיגות וממשל (אלכא) בג'וינט ישראל, וכיהן כיו"ר ומנכ"ל אגודת הסטודנטים למדעי הטבע בגבעת רם, וכסגן יו"ר אגודת הסטודנטים של האוניברסיטה העברית. בעל תואר שני בתכנית המצטיינים למדיניות ציבורית באוניברסיטה העברית ותואר ראשון בפיסיקה ותכנית "אמירים רוח". משרת במילואים כקצין אג"מ בחטיבת שריון. חבר דירקטוריון בארגון "פרזנטנס" לקידום יזמות חברתית-קהילתית. גר בצור הדסה, נשוי למיכל ואב לשלוש בנות – נעם, טל ואיילת. (צילום התמונה: "לע"מ, חורחה נומינובסקי")
מוריה שליסל

מוריה שליסל

מוריה שליסל

מוריה שליסל

מוריה שליסל

רכזת חינוך, רווחה, עבודה ותמיכות במגזר השלישי באגף החשב הכללי שבמשרד האוצר. מנהלת צוות האחראי מטעם משרד האוצר על ביצוע התקציב במשרדים החברתיים, על הובלה וקידום פרויקטים למען החברה הישראלית ועל ההתקשרות עם הג'וינט. מהווה הרגולטור ומתווה מדיניות לעמותות, לחברה האזרחית ולמגזר השלישי בישראל ופועלת למען שיפור הרכש החברתי בישראל. מוריה כלכלנית ורואת חשבון. בעלת תואר ראשון בחשבונאות וכלכלה מאוניברסיטת תל אביב, תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר אילן.
איילת גרינבאום אריזון

איילת גרינבאום אריזון

איילת גרינבאום אריזון

איילת גרינבאום אריזון

איילת גרינבאום אריזון

סמנכ"לית בכירה לתכנון אסטרטגי וכלכלי במשרד הבריאות החל משנת 2021. בתפקידה הקודם הקימה וניהלה את אגף השירות של משרד הבריאות והובילה תוכניות לאומיות לשיפור שירות וחווית מטופל במערכת הבריאות ובמשרד הבריאות. לפני כן עבדה כדירקטורית בחברת ייעוץ בינלאומית. הייתה חלק פעיל בניהול משבר הקורונה באמצעות הקמת מוקדי הקורונה ואחריות על השירות לציבור בערוצים טלפוניים ודיגיטליים. בעלת תואר ראשון בהנדסת תעשיה וניהול ותואר שני במינהל עסקים, שניהם מאוניברסיטת בן גוריון.
איציק סבטו

איציק סבטו

איציק סבטו

איציק סבטו

איציק סבטו

מנהל אסטרטגיה חדשנות ודיגיטל, המוסד לביטוח לאומי. קודם לכן הוביל את קרנות הביטוח הלאומי להשקעות חברתיות לאוכלוסיות בסיכון בהיקף כספי של חצי מליארד ש"ח כל שנה. קודם לתפקידיו אלה הקים איציק את מערך ניהול הסיכונים וכיהן כמנהל הסיכונים הראשי של הביטוח הלאומי וכיועץ בכיר למנכ"ל בנושאי תכנון מדיניות ורגולציה. איציק שותף לרפורמות משמעותיות בעולם הרווחה והבטחון הסוציאלי. מוסמך תואר שני MPA במינהל ציבורי מאונברסיטת הארוורד בעל שלושה תארים מבר אילן : תואר ראשון במשפטים LLB בהצטיינות יתירה בעל תואר שני במנהל עסקים , MBA התמחות מימון, בהצטיינות בעל תואר שני במשפטים LLM בהצטיינות.
רועי דרור

רועי דרור

רועי דרור

רועי דרור

רועי דרור

ראש אגף בכיר ממשל, אגף ממשל וחברה, משרד ראש הממשלה. הקים את מערך האסטרטגיה, התכנון והיישום בממשלת ישראל בעשור האחרון. אחראי במשרד ראש הממשלה לקביעת תכניות העבודה של הממשלה, למעקב אחר החלטותיה, לקידום רפורמות ולשיתוף ציבור בקבלת החלטות בממשלת ישראל. בעל תואר ראשון במדעי המדינה וגיאוגרפיה באוניברסיטה העברית. לימודי תואר שני במדיניות ציבורית באוניברסיטה העברית.
לירית סרפוס

לירית סרפוס

לירית סרפוס

לירית סרפוס

לירית סרפוס

בוגרת המסלול לתכנון ערים ואזורים בטכניון בחיפה. החלה את דרכה המקצועית כמתכננת בחברת אורבניקס, בעיקר בתחומי תכנון חברתי וייעוץ כלכלי לרשויות מקומיות. ב-2001 עברה למגזר הציבורי ושימשה בתפקידים שונים במשרד ראש הממשלה, בתחום תכנון חברתי וצימצום פערים עבור קבוצות חברתיות מיוחדות. כיום, מובילה את התכנון החברתי של סוגיות אסטרטגיות לאומיות, ביניהן טיפול בפשיעה והאלימות בחברה הערבית, היערכות לאומית להזדקנות מיטבית בישראל וטיוב ממשקי עבודה של הממשלה בשותפויות בין-משרדיות ובין-מגזריות.
אלעד זכות

אלעד זכות

אלעד זכות

אלעד זכות

אלעד זכות

יועץ בכיר למנכ"ל הביטוח הלאומי. עוסק בתחומי תכנון, מחקר וקידום מדיניות בעולמות הביטחון הסוציאלי, תעסוקה, רווחה זקנה ומוגבלויות. מנהל מטעם המנכ"ל את הקשר עם הכנסת והממשלה. לשעבר מ"מ מנהל אגף האסטרטגיה וניהול הידע בביטוח הלאומי, מנהל תחום תכנון מוניציפלי במשרד הפנים וריכז תחומי ידע במטה יישום הרפורמה בנציבות שירות המדינה. בוגר MBA (מימון והתנהגות ארגונית) ו-BA בפסיכולוגיה ופילוסופיה יהודית באוניברסיטה העברית.
עיינה אדלר

עיינה אדלר

עיינה אדלר

עיינה אדלר

עיינה אדלר

מנהלת את האגף הבכיר לפיתוח ההון האנושי ברשויות המקומיות במשרד הפנים החל מינואר 2022. האגף כולל ארבע סביבות עבודה: עתודות ניהוליות (תוכניות הצוערים ברשומ"ק, תוכנית מקום ועוד), הכשרות וידע (פיתוח תורה מקצועית והכשרות בכירים ברשומ"ק), פיתוח ארגוני (תהליכים ארגוניים בהתאם להחלטות ממשלה) וחדשנות ודיגיטציה (תוכנית הזירה, מובילים דיגיטליים). לפני כן ניהלה את אגף הכשרות וידע במשרד הפנים משנת 2018, והיתה אמונה על הקמת בית הספר החדש לניהול בכיר בשלטון המקומי. לפני כן ניהלה את פיתוח המדיניות, המחקר וקשרי החוץ בנציבות שירות המדינה. עיינה הצטרפה לשירות המדינה כחלק מתוכנית המצוינות "צוערים לשירות המדינה". לפני כן הייתה מנהלת הדרכה במגזר העסקי ומנהלת פרויקטים במגזר השלישי.
דילוג לתוכן