השותפים שלנו
ג’וינט אלכא הינה שותפות בין ארגון הג’וינט לממשלת ישראל.
העבודה שלנו מתאפשרת גם תודות לתמיכתם הנדיבה של שותפי היסוד: קרן ראסל ברי, הפדרציה היהודית של ניו יורק, פני וסטיב וויינברג, קרן ויומאר, ותורמים וקרנות נוספים.
![](https://www.thejoint.org.il/elka/wp-content/uploads/sites/3/2020/12/VIVMAR.jpg)
![](https://www.thejoint.org.il/elka/wp-content/uploads/sites/3/2020/08/RB.png)
![uja federation of new york](https://www.thejoint.org.il/elka/wp-content/uploads/sites/3/2020/10/uja-logo-color.png)
![](https://www.thejoint.org.il/elka/wp-content/uploads/sites/3/2021/01/penny-steve.jpg)
![](https://www.thejoint.org.il/elka/wp-content/uploads/sites/3/2020/12/DAVIDSON.jpg)
![](https://www.thejoint.org.il/elka/wp-content/uploads/sites/3/2020/12/RASHI.jpg)
![](https://www.thejoint.org.il/elka/wp-content/uploads/sites/3/2020/12/ONE8.jpg)
![](https://www.thejoint.org.il/elka/wp-content/uploads/sites/3/2020/12/hirsch.jpg)
![](https://www.thejoint.org.il/elka/wp-content/uploads/sites/3/2020/12/Barnabas-Fund.jpg)
![](https://www.thejoint.org.il/elka/wp-content/uploads/sites/3/2020/12/OPSI.jpg)
![](https://www.thejoint.org.il/elka/wp-content/uploads/sites/3/2020/12/משמ.jpg)
![](https://www.thejoint.org.il/elka/wp-content/uploads/sites/3/2020/10/דיגיטל.jpg)
![](https://www.thejoint.org.il/elka/wp-content/uploads/sites/3/2020/10/משרד-החינוך.jpg)
![](https://www.thejoint.org.il/elka/wp-content/uploads/sites/3/2020/10/משרד-העבודה-ורווחה.png)
![](https://www.thejoint.org.il/elka/wp-content/uploads/sites/3/2021/01/לאומי.jpg)
![](https://www.thejoint.org.il/elka/wp-content/uploads/sites/3/2020/12/SCUSTERMAN.jpg)
![](https://www.thejoint.org.il/elka/wp-content/uploads/sites/3/2020/12/PALM-BEACH.jpg)
![](https://www.thejoint.org.il/elka/wp-content/uploads/sites/3/2020/12/CROWN.jpg)
![](https://www.thejoint.org.il/elka/wp-content/uploads/sites/3/2020/12/LSE.jpg)
![](https://www.thejoint.org.il/elka/wp-content/uploads/sites/3/2020/12/מנהיגות-אזרחית.jpg)
![](https://www.thejoint.org.il/elka/wp-content/uploads/sites/3/2020/12/קליטה.jpg)
![](https://www.thejoint.org.il/elka/wp-content/uploads/sites/3/2020/10/משרד-הפנים.jpg)
![](https://www.thejoint.org.il/elka/wp-content/uploads/sites/3/2020/10/משרד-האוצר.jpg)
![](https://www.thejoint.org.il/elka/wp-content/uploads/sites/3/2021/01/מכבי.jpg)
![](https://www.thejoint.org.il/elka/wp-content/uploads/sites/3/2020/12/WASH.jpg)
![](https://www.thejoint.org.il/elka/wp-content/uploads/sites/3/2020/12/KLARMAN.jpg)
![](https://www.thejoint.org.il/elka/wp-content/uploads/sites/3/2020/12/GLAZER.jpg)
![](https://www.thejoint.org.il/elka/wp-content/uploads/sites/3/2020/12/Armoni-Family-Foundation.jpg)
![](https://www.thejoint.org.il/elka/wp-content/uploads/sites/3/2020/12/משרד-המשפטים.jpg)
![](https://www.thejoint.org.il/elka/wp-content/uploads/sites/3/2020/12/שיכון.jpg)
![](https://www.thejoint.org.il/elka/wp-content/uploads/sites/3/2020/12/בית-הנשיא.jpg)
![משרד הבריאות](https://www.thejoint.org.il/elka/wp-content/uploads/sites/3/2020/10/משרד-הבריאות.png)
![](https://www.thejoint.org.il/elka/wp-content/uploads/sites/3/2020/10/משרד-ראש-הממשלה.jpg)
![](https://www.thejoint.org.il/elka/wp-content/uploads/sites/3/2021/01/אינטל-1.jpg)
![](https://www.thejoint.org.il/elka/wp-content/uploads/sites/3/2020/12/קרן-אריסון-עברית-1080x321-2.jpg)
![](https://www.thejoint.org.il/elka/wp-content/uploads/sites/3/2020/12/אנונימי.jpg)
![](https://www.thejoint.org.il/elka/wp-content/uploads/sites/3/2020/12/SAM-SH.jpg)
![](https://www.thejoint.org.il/elka/wp-content/uploads/sites/3/2020/12/MEYERHOFF.jpg)
![](https://www.thejoint.org.il/elka/wp-content/uploads/sites/3/2020/12/MAIMONIDES.jpg)
![](https://www.thejoint.org.il/elka/wp-content/uploads/sites/3/2020/12/bader.jpg)
![](https://www.thejoint.org.il/elka/wp-content/uploads/sites/3/2020/12/FORUM.jpg)
![](https://www.thejoint.org.il/elka/wp-content/uploads/sites/3/2020/10/משרד-הכלכלה.jpg)
![](https://www.thejoint.org.il/elka/wp-content/uploads/sites/3/2020/10/חקלאות.jpg)
![](https://www.thejoint.org.il/elka/wp-content/uploads/sites/3/2020/10/המשרד-לשיוויון-חברתי.jpg)
![](https://www.thejoint.org.il/elka/wp-content/uploads/sites/3/2021/01/CAL.jpg)
![](https://www.thejoint.org.il/elka/wp-content/uploads/sites/3/2021/01/שטראוס-1.jpg)
ג’וינט אלכא הינה שותפות בין ארגון הג’וינט לממשלת ישראל.
העבודה שלנו מתאפשרת גם תודות לתמיכתם הנדיבה של שותפי היסוד: קרן ראסל ברי, הפדרציה היהודית של ניו יורק, פני וסטיב וויינברג, קרן ויומאר, ותורמים וקרנות נוספים.